Музика

Вічність EP


Світ заставляє нас зупинитись. Планета втомилась і відчуває нас крізь призму війни, неповаги, зла та повної безвідповідальності по відношенню до місця, в якому ми живемо. Вічність, створена нами, не має права на існування без змін всередині кожного з нас. Ми – хімія, сфабрикована часом, ми – час, який може знищити хімія.

Хто я без тебе


Історія про одне ціле. Тіло і подих. Простір і час. Світ та життя. Все інше немає значення. На параді любові – Хто я без тебе.

Поки Весь Світ Мовчить


Дебютний EP українського Electronic Rock гурту D.Marsh під назвою "ПОКИ ВЕСЬ СВІТ МОВЧИТЬ". До свіжого релізу потрапило п’ять україномовних композицій, одна з яких вже була презентована раніше. За словами учасників гурту EP присвячений власним переживанням музикантів та процесам, які відбуваються в суспільстві на сьогоднішній день.

Всередині


«ВСЕРЕДИНІ», бо вже так багато хочеться сказати. Ми не ті за кого себе видаємо. Хто насправді живе всередині?Ми так багато знаємо про людей і так мало знаємо про себе. Якщо подивитись на нас з точки зору того, що відбувається у нашій свідомості і думках, то, мабуть, у фізичному тілі ми мали би бути розмитими.

Коло


Сингл гурту D.Marsh «Коло» – пісня про нас, про людей. Всі ми маємо навколо себе простір, в якому закладено наші думки, звички і принципи. Коло в якому носимо все, що нас стосується, в яке пускаємо і викидаємо тих, кого вважаємо за потрібне, і тільки тоді коли ми правильно побудуємо його навколо себе – ми побачимо як зміниться життя і світ навколо нас.